Na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka dnia 2022-05-15 13:00 miał miejsce mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Chrobry Głogów zakończony wynikiem 0-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-05-15 13:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Chrobry Głogów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Walski 57' L. Kosakiewicz 62' G. Koffie 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 35'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 77'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i . Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi interesujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak M. Walski M. Ilkow-Golab nieraz zaserwowały swoim wiernym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.