Dnia 2024-03-05 12:00 odbył się mecz pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Radunia Stężyca zakończony wynikiem 2-1

Drużyny Sandecja Nowy Sącz i Radunia Stężyca zmierzyły się w emocjonującym starciu na Stadionie ul. Kusocińskiego w ramach 20. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem Sandecji Nowy Sącz 2-1, pomimo iż na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0-0. Spotkanie odbyło się 5 marca 2024 roku o godzinie 12:00, a dziś mamy 11 marca, czyli relację piszemy sześć dni po zakończeniu meczu.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Raduniem Stężyca

Na urokliwym Stadionie ul. Kusocińskiego odbył się pełen emocji mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną gospodarzy - Sandecją Nowy Sącz, a gośćmi - Raduniem Stężyca. Mecz ten miał miejsce w ramach 20. kolejki II Ligi - Grupa Wschodnia, o godzinie 12:00. Sędzią głównym spotkania był K. Paszkiewicz.

Początek meczu nie przyniósł bramek, ale obie drużyny z pewnością nie oszczędzały sił na boisku. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowitą aurę rywalizacji.

W 55. minucie to goście, Radunia Stężyca, wyszli na prowadzenie za sprawą T. Dejewskiego, który ustalił wynik na 1-0. Gospodarze nie zamierzali jednak się poddawać.

W 75. minucie Sandecja wyrównała za sprawą R. Gołębiowskiego, który zdobył bramkę na 1-1. Mecz nabrał tempa, a zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, by wyjść zwycięsko.

Ostateczny cios dla gości z Radunii Stężyca zadał M. Rutkowski w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, ustalając wynik na 2-1 dla Sandecji Nowy Sącz. Emocje sięgały zenitu, a kibice oszaleli ze szczęścia.

W drugiej połowie nie zabrakło kartek. Żółte kartki zostały pokazane zawodnikom obu drużyn, a najbardziej rygorystyczny okazał się być sędzia wobec gości - R. Kurtovic, M. Mrsic, T. Dejewski, L. Boguslawski dostali upomnienia. Czerwonych kartek na boisku nie zobaczyliśmy.

Po końcowym gwizdku sędziego wynik meczu to 2-1 dla gospodarzy, Sandecji Nowy Sącz. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy, dostarczając kibicom mnóstwo emocji. Następne mecze zapowiadają się równie interesująco dla obu drużyn, które będą dążyć do kolejnych zwycięstw.