Mecz Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce, wynik końcowy 2-3

W emocjonującym starciu drużyn II Ligi - East, Sandecja Nowy Sącz podejmowała Pogoń Siedlce na Stadionie ul. Kusocińskiego. Mecz ten odbył się 2 dni temu o godzinie 11:00, a kibice byli świadkami zaciętej rywalizacji, która zakończyła się zwycięstwem Pogoni Siedlce 3-2. Już pierwsza połowa dostarczyła wielu emocji, a efektowne trafienia sprawiły, że wynik na przerwę wynosił 2-1 na korzyść gości.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Pogonią Siedlce

W czwartkowy poranek na Stadionie ul. Kusocińskiego rozegrano zacięte spotkanie pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i Pogoń Siedlce. Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Oto raport z tego niesamowitego widowiska.

Początek meczu był bardzo dynamiczny, obie drużyny prezentowały ofensywne podejście do gry. Już w 39. minucie Pogoń Siedlce objęła prowadzenie za sprawą C. Demianiuka.

Kilka chwil później, w 43. minucie, T. Walczak podwyższył prowadzenie dla gości, zdobywając drugiego gola dla swojego zespołu.

Sandecja nie zamierzała jednak pozostawać w tyle. K. Sobczak skutecznie zmniejszył dystans w 44. minucie, dając swojej drużynie nadzieję na odwrócenie losów meczu.

Po przerwie na murawie zobaczyliśmy kolejne emocje. R. Wolsztyński wyrównał stan meczu w 49. minucie, co sprawiło, że na trybunach zawrzało.

Niestety dla gospodarzy, w 84. minucie C. Demianiuk ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 2-3 na korzyść Pogoni Siedlce.

Po tej bramce emocje sięgnęły zenitu, a zawodnicy Sandecji próbowali odrobić straty, co doprowadziło do nerwowych momentów na boisku.

Ostatecznie, pomimo starań gospodarzy, wynik nie uległ zmianie i to Pogoń Siedlce wywiozła trzy punkty z tego starcia.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji. Obie drużyny zebrały żółte kartki, a w 76. minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Sandecji, P. Buchta, co skomplikowało sytuację dla gospodarzy.

Po końcowym gwizdku sędziego, kibice opuszczali trybuny z różnymi emocjami - radością i rozczarowaniem, w zależności od barw, których dopingowali. Niezapomniane chwile na Stadionie ul. Kusocińskiego z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych.

Teraz drużyny rozglądają się w przód. Sandecja Nowy Sącz zmierzy się kolejno z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola. Natomiast Pogoń Siedlce czekają starcia z zespołami Stomilu Olsztyn, Polonii Bytom oraz Olimpii Elbląg. Kibice z niecierpliwością czekają na kolejne emocje i gole na boiskach II Ligi - East.