Sandecja Nowy Sącz kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania 2-1

W emocjonującym starciu w ramach 20. kolejki II Ligi - East drużyna Sandecji Nowy Sącz pokonała Radunię Stężyca 2-1. Mecz, który odbył się na Stadionie ul. Kusocińskiego, rozpoczął się o godzinie 12:00 dnia 5 marca 2024 roku. Pomimo bramkowego impasu na przerwę, druga połowa okazała się pełna akcji i emocji, zakończona triumfem gospodarzy.

Relacja z meczu piłki nożnej: Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca

Pierwsza połowa:

Na Stadionie ul. Kusocińskiego w Nowym Sączu odbył się zacięty pojedynek pomiędzy miejscową Sandecją a drużyną Radunii Stężyca. Pomimo pełnych trybun, pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Obie ekipy walczyły o przewagę, ale skuteczna obrona i napięta atmosfera sprawiły, że wynik do przerwy pozostał na remisowym 0-0.

Druga połowa:

Druga część spotkania była znacznie bardziej emocjonująca. To Radunia Stężyca jako pierwsza wpisała się na listę strzelców. W 55. minucie T. Dejewski zdobył bramkę, dając prowadzenie gościom 0-1. Jednak piłkarze Sandecji nie zamierzali się poddać. W 75. minucie R. Gołębiowski wyrównał wynik na 1-1, rozpalając nadzieje kibiców na zwycięstwo. Mecz zbliżał się ku końcowi, a emocje sięgały zenitu. W ostatnich chwilach regulaminowego czasu gry, M. Rutkowski zdobył bramkę dla gospodarzy, zapewniając im zwycięstwo 2-1.

Pozostałe wydarzenia:

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Zarówno Gospodarze, jak i Goście otrzymali żółte kartki za zbyt agresywne zachowanie na boisku. R. Kurtovic, M. Mrsic, T. Dejewski, L. Boguslawski to zawodnicy Radunii Stężyca, którzy zostali ukarani. Czerwone kartki nie padły ani po jednej ze stron.

Po zakończonym meczu, Sandecja Nowy Sącz będzie zmierzać się z kolejnymi przeciwnikami: Wisłą Puławami, ŁKS Łódź II oraz Stalą Stalową Wolą. Natomiast Radunia Stężyca czeka starcie z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz oraz SKRĄ Częstochową.