Mecz pomiędzy Kalisz i Sandecja Nowy Sącz dnia 2024-04-13 15:00 - końcowy wynik 1-2

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Kalisza podejmowała na własnym boisku ekipę Sandecji Nowy Sącz. Mecz ten odbył się 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00 na Stadionie OSRiR. Po emocjonującym starciu to goście z Nowego Sącza wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1:1, jednak ostatecznie to Sandecja zdobyła trzy punkty.

Relacja z meczu piłki nożnej: Kalisz vs Sandecja Nowy Sącz

W dniu 13 kwietnia 2024 roku na stadionie OSRiR odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Kalisz i Sandecja Nowy Sącz. Mecz należał do 28. kolejki II Ligi - East.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, ale to goście jako pierwsi wprowadzili piłkę do bramki. W 24. minucie P. Buchta strzelił gola, dając prowadzenie Sandecji 0-1.

Jednak nie zrażeni tym, piłkarze z Kalisza szybko odpowiedzieli. W 29. minucie H. Sobol skutecznie wykorzystał sytuację i doprowadził do wyrównania 1-1.

Po przerwie obie drużyny kontynuowały zaciętą walkę. Ostateczny przełom nastąpił w 66. minucie, gdy J. Wilczynski strzelił bramkę na 1-2 dla gości, ustalając tym samym wynik meczu.

W trakcie spotkania nie obyło się bez kartek. Gospodarze z Kalisza otrzymali żółte kartki: K. Koczy w 32. minucie oraz H. Sobol w 49. minucie.

Z kolei zawodnik z Sandecji, R. Wolsztynski, został ukarany żółtą kartką w 42. minucie. Czerwone kartki nie padły ani po jednej stronie, co podkreśla zaciętość i fair play podczas tego meczu.

Po końcowym gwizdku sędziego, wynik meczu to 1-2 na korzyść drużyny gości, Sandecji Nowy Sącz.

Następne spotkania dla drużyny Kalisza to starcia z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II. Natomiast piłkarze Sandecji Nowy Sącz zmierzą się z Hutnikiem Kraków, Chojniczanką Chojnice oraz Polonią Bytom.