Spotkanie między Stal Stalowa Wola i Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-03-28 18:30

W meczu II Ligi - East pomiędzy Stal Stalowa Wola a Sandecją Nowy Sącz, rozegranym w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej, padł wynik 2-1 na korzyść gospodarzy. Po pierwszej połowie wynik był wyrównany, 0-0, lecz w drugiej części spotkania gospodarze zdołali zdobyć bramki, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Mecz miał miejsce 4 dni temu o godzinie 18:30, 28 marca 2024 roku.

Relacja z przebiegu meczu Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz

Dziś na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Sandecja Nowy Sącz. Gospodarze stawili się na boisku z determinacją, aby zdobyć trzy punkty, podczas gdy Goście mieli zamiar zaskoczyć rywali.

Początek spotkania był wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Mimo starań zawodników, do przerwy wynik nie uległ zmianie - 0-0. Kibice na trybunach byli podekscytowani przed drugą połową, licząc na emocjonujące akcje.

Po przerwie Stal Stalowa Wola ruszyła do ataku i to właśnie oni otworzyli wynik meczu. W 66. minucie J. Górski strzelił bramkę, dając prowadzenie gospodarzom. Jednak Sandecja Nowy Sącz nie zamierzała się poddać i szybko odpowiedziała. W 76. minucie R. Gołębiowski doprowadził do wyrównania 1-1.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, na boisku pojawił się A. Ziarko. W 86. minucie piłkarz ten strzelił decydującą bramkę, dając Stali Stalowa Wola zwycięstwo 2-1. Po tym trafieniu emocje sięgnęły zenitu, a kibice oszaleli na trybunach.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Stali Stalowa Wola. Zarówno zawodnicy, jak i kibice mogli być zadowoleni z widowiska, które dostarczyło wiele emocji. Warto podkreślić, że sędzia K. Iwanowicz prowadził spotkanie sprawnie, co dodatkowo wpłynęło na płynność gry.

W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. Po stronie gospodarzy J. Kowalski i J. Banach zostali ukarani w odpowiednio 21. i 83. minucie, natomiast w zespole gości W. Kaminski zobaczył żółtą kartkę w 37. minucie.

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego starcia, co świadczy o fair play zawodników. Następne mecze dla Stali Stalowa Wola to starcia z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II. Natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z zespołami Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Hutnik Kraków.