Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz, wynik spotkania - 1-3

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do spotkania pomiędzy drużynami Wisła Puławy a Sandecja Nowy Sącz, które odbyło się 15 marca 2024 roku o godzinie 19:00 na Stadionie MOSiR. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości, którzy pokonali gospodarzy rezultatem 1-3. Już w pierwszej połowie to Sandecja objęła prowadzenie 1-0.

Relacja z meczu Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz

Witajcie na stadionie MOSiR, gdzie dzisiaj odbył się niesamowicie emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Puławy a Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie to było częścią 24. kolejki II ligi - East. Sędzią głównym tego starcia był Krzysztof Wójcik.

Początek meczu był intensywny, obie drużyny szukały swoich szans, ale to goście jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 21. minucie, R. Wolsztyński ustalił wynik na 0-1, wprowadzając Sandecję na prowadzenie.

Po przerwie Gospodarze ruszyli do ataku z nowymi siłami i efektem tego był gol P. Giela w 50. minucie, wyrównując tym samym wynik na 1-1. Niestety, radość kibiców Wisły Puławy była krótka, ponieważ zaledwie trzy minuty później R. Wolsztyński ponownie trafił do siatki, dając prowadzenie Sandecji 1-2.

Goście nie zamierzali zwalniać tempa i w 58. minucie M. Bartków strzelił kolejnego gola, ustalając wynik na 1-3 dla Sandecji Nowy Sącz. Wisła Puławy próbowała odrobić straty, lecz skuteczna obrona gości uniemożliwiła im zdobycie kolejnych bramek.

Spotkanie obfitowało również w kartki, przyznane zarówno gospodarzom, jak i gościom. M. Klichowicz, R. Sewerys, L. Wiech i K. Kargulewicz z Wisły Puławy otrzymali żółte kartki, natomiast A. Orzel z Sandecji Nowy Sącz również dostał kartkę.

Podsumowując, mecz zakończył się zwycięstwem Sandecji Nowy Sącz 1-3 nad Wisłą Puławy. Kibice mogli być świadkami wyrównanej rywalizacji, pełnej emocji i zwrotów akcji. Gratulacje dla drużyny gości, a Gospodarzom powodzenia w kolejnych spotkaniach przeciwko Stal Stalowej Woli, Polonii Bytom oraz Olimpii Elbląg. Sandecja Nowy Sącz natomiast zmierzy się kolejno z ŁKS-em Łódź II, Stalą Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn.