Mecz między Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Miejski

 

Pierwsza część spotkania między Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Arka Gdynia a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: M. Marcjanik 45' 1-0 M. Dobrotka M. Zebrowski 82' 2-0 L. Zjawinski 90' 2-1

Żółte kartki Arka Gdynia: K. Czubak 56' E. P. Diaw 74' H. Adamczyk 79' E. P. Diaw 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 89' D. Szufryn 89'

Czerwone kartki Arka Gdynia: E. P. Diaw 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Arka Gdynia zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi K. Czubak E. Maissa Fall niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Zdarzają się nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, efektowne asysty czy bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami bywają zażarte, nie często bywa, iż zmagania nudzą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.