Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 3-3

Dnia 2022-05-09 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz wynik to 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

 

Gole strzelali: J. Zych 18' 0-1 N. Korzeniecki 26' 1-1 S. Sobczak 39' 2-1 S. Pawłowski 45' 3-1 T. Nawotka 58' 3-2 S. Dikov 68' 3-3

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 51' P. Bryla 76'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 12' K. Osyra 45' T. Nawotka 64'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów śledzi starcia ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy jak D. Jonczy K. Slaby nieprzerwanie gwarantują kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Interesujące walki między piłkarzami z ligi bywają nader nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż zmagania przynudzają. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, przechodzące do historii bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.