Mecz Sandecja Nowy Sącz vs SKRA Częstochowa, wynik końcowy 2-2

Mecz pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się w ramach 19. kolejki II Ligi - East na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej o godzinie 12:00, dnia 25 listopada 2023 roku.

Mecz pomiędzy drużynami: Sandecja Nowy Sącz vs SKRA Częstochowa

W sobotę, 25 listopada 2023 roku, na stadionie Garbarni przy ul. Barskiej odbył się zacięty mecz drużyn Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa, który zakończył się remisem 2-2.

W pierwszej połowie meczu, Sandecja szybko objęła prowadzenie za sprawą bramki M. Kwietniewskiego, jednakże SKRA odpowiedziała bramką J. Ciućki, wyrównując wynik. Nie minęło wiele czasu, kiedy O. Wypart wpakował piłkę do bramki Sandecji, dając prowadzenie gościom. Mimo to, Sandecja szybko odrobiła straty, gdy M. Kwietniewski ponownie trafił do siatki, ustalając wynik na 2-2.

Drugą połowę meczu charakteryzowały intensywne starcia, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla obu drużyn. Mimo starań, żadna z ekip nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, co skutkowało podziałem punktów.

Następne mecze dla Sandecja Nowy Sącz to starcia z drużynami Radunia Stężyca, Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie. Z kolei SKRA Częstochowa zmierzy się z zespołami Hutnik Kraków, Polonia Bytom oraz Olimpia Elbląg.