Dnia 2023-11-10 17:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka miało miejsce spotkanie pomiędzy Kotwica Kołobrzeg oraz Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 2-1

W sobotni wieczór na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Sandecja Nowy Sącz w ramach 17. kolejki II Ligi - East. Ostatecznie zwycięstwo odnieśli gospodarze, którzy pokonali rywali wynikiem 2-1. Już na przerwę Kotwica prowadziła 1-0, ale druga połowa spotkania obfitowała w wiele emocji. Wygrana w tym meczu pozwoliła Kotwicy utrzymać się w czołówce tabeli.

Relacja z meczu Kotwica Kołobrzeg - Sandecja Nowy Sącz

Dzisiaj na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Sandecja Nowy Sącz w ramach 17. kolejki II Ligi - East.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla gospodarzy. Pierwsza bramka padła już w 22. minucie, kiedy to M. Bartków skutecznie pokonał bramkarza rywali, otwierając wynik spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

W drugiej połowie, w 62. minucie, M. Cywiński podwyższył prowadzenie swojej drużyny, zdobywając drugą bramkę dla Kotwicy Kołobrzeg. Mimo zażartej walki, goście zdołali odpowiedzieć dopiero w 89. minucie, kiedy to M. Kwietniewski zdobył honorowego gola dla Sandecji Nowy Sącz.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Dla drużyny gospodarzy zostali ukarani: M. Kozajda (15'), Jonathan Junior (71'), P. Witasik (84') oraz C. Polak (90'). Natomiast kartki żółte dla drużyny przeciwników otrzymali: K. Slaby (49'), T. Nawotka (64') oraz T. Kolbon (90').

Mecz sędziował A. Borowiak.

W najbliższych meczach Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II, natomiast Sandecja Nowy Sącz zagra przeciwko drużynom Olimpia Grudziądz, SKRA Częstochowa oraz Radunia Stężyca.

To było emocjonujące starcie, które dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil. Mecz pełen napięcia i zwrotów akcji aż do ostatniego gwizdka arbitra.