Spotkanie między Sandecja Nowy Sącz i Stomil Olsztyn na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka dnia 2022-05-02 10:40: 1-0

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Sandecja Nowy Sącz oraz Stomil Olsztyn wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-05-02 10:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz i Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 6' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Zjawinski 37' K. Slaby 60' L. Kosakiewicz 69'

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice.

Kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak L. Zjawinski często zapewniają wyśmienitym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż zmagania nudzą. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz oraz Stomil Olsztyn z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.