Mecz Sandecja Nowy Sącz vs Podbeskidzie zakończony wynikiem 0-1

Sandecja Nowy Sącz vs Podbeskidzie, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-04-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: G. Merebashvili 45' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 26' K. Slaby 77' D. Chmiel 86'

Żółte kartki Podbeskidzie: G. Merebashvili 76' E. Bonifacio 84'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu to D. Krumplewski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Złożone z zdolnych obrońców i napastników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. L. Kosakiewicz G. Merebashvili raz za razem zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki nie są interesujące. To też warto śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Sandecja Nowy Sącz i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.