Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Resovia Rzeszów dnia 2022-04-14 16:00 na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka - 0-0

Sandecja Nowy Sącz kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-04-14 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 14' D. Szufryn 24' B. Szczepanek 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 22' A. Komor 68' J. Soljic 80' B. Wasiluk 83'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak D. Chmiel D. Kubowicz raz za razem zaserwowały swoim miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Ustawicznie obserwujemy idealne asysty czy gole, ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.