Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Jastrzębie, wynik końcowy 2-0

Sandecja Nowy Sącz kontra Jastrzębie, wynik 2-0.

Pierwsza część spotkania między Sandecja Nowy Sącz a Jastrzębie zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-04-05 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz i Jastrzębie.

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 72' 1-0 R. Kobryń 76' 2-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz:

Żółte kartki Jastrzębie: L. Zejdler 15' V. Okhronchuk 18' V. Okhronchuk 38' M. Kuczalek 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Jastrzębie: V. Okhronchuk 38'

Główny arbiter meczu - S. Tarnowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie a Jastrzębie z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Fani futbolu śledzą potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze jak L. Zejdler systematycznie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między drużynami okazują się bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to spotkania nużące. Zdarzają się widowiskowe asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich orazprzeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Sandecja Nowy Sącz oraz Jastrzębie jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.