Mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 3-2

ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 3-2. W dniu 2022-04-08 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

 

Gole strzelali: Pirulo 19' 1-0 K. Ibe-Torti 22' 2-0 Ł. Zjawiński 36' 2-1 K. Słaby 74' 2-2 M. Kowalczyk 90' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 5' R. Pirulo 28'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 47' E. Maissa Fall 80'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter meczu - L. Kuźma. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu ŁKS Łódź zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia natomiast Sandecja Nowy Sącz z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak O. Koprowski T. Boczek nader często zagwarantowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to potyczki nudne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.