Na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz między Sandecja Nowy Sącz i Korona Kielce zakończony wynikiem 2-2

 

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-04-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Korona Kielce.

Gole strzelali: T. Boczek 50' 1-0 J. Podgórski 65' 1-1 Ł. Zjawiński 79' 2-1 J. Łukowski 81' 2-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 7' D. Szufryn 22' T. Boczek 33' T. Nawotka 66'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 38' D. Takac 54' G. Szymusik 66' A. Danek 89'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. E. Maissa Fall M. Koj często zaserwowały swoim stałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami zdarzają się nader zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nużące. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iśledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Korona Kielce z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.