Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice, wynik spotkania - 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-03-19 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 82' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Kobryn 41' R. Janicki 54' K. Osyra 62' T. Boczek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 32' G. Aftyka 44' J. Serafin 59'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak R. Kobryn L. Wronski wielokrotnie sprawiają wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się, że widowiska nie są interesujące. Systematycznie zdarzają się przepiękne gole czy asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.